DÍKY BOHU ZA PONDĚLÍ

Život církve nechápeme pouze v rámci nedělí a velkých shromáždění. V našem společenství stále vytváříme prostor pro menší skupinky, na kterých mohou lidé nalézt jak vztahy, tak zaměření na různá témata.

V některých skupinkách více studujeme Bibli, někde se více modlíme, někde si povídáme o otázkách víry s lidmi, kteří se chtějí o křesťanství dozvědět více. 

Také máme specifická setkání pro děti, mládež, maminky, starší generaci a usilujeme o další způsoby, jak podpořit duchovní život každého člověka. 

11017458_833533450053923_367324533367075
Connect - setkání pro mladé

Setkání pro mládež je vhodné pro mladé lidi od 15 do 27 let. Pokud spadáte do této věkové kategorie, bude se vám tam určitě líbit. :) Každý mladý člověk je pro nás potvrzením, že víra v Ježíše Krista není jen záležitostí starší generace. Setkání je otevřené pro každého mladého člověka, ať už je věřící, nebo chce křesťanství jen prozkoumat. 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
cirkev92.jpg
Práce s dětmi

Pro děti jsou každou neděli připravena setkání, kde si vyprávíme příběhy z Bible a snažíme se dát dětem dobré hodnoty do života.

Několikrát za rok děláme dětské slavnosti, což je sobotní odpoledne plné her, kde nechybí ani malé divadelní představení.

Každý rok děláme pro děti letní tábor v krásném prostředí jižních Čech. 

Úzce spolupracujeme s organizací pro děti a mládež Royal Rangers, jejichž schůzky probíhají v naší budově.

roman-kraft-266787-unsplash.jpg
Skupinky se zaměřením

Rádi vás přivítáme na některé z našich skupinek. Jsou různé svou velikostí, zaměřením i místem v Brně a okolí. Máme i modlitební setkání pro cizince v anglickém jazyce. Rádi vám s výběrem pomůžeme. V případě zájmu nás kontaktujte.

cirkevvv.jpg
Setkání pro maminky

Proč si nepopovídat o maminskovském světě? Ten je spojen s mnoha radostmi i výzvami. Maminky si předávají své zkušenosti a čas od času mezi ně přijde zajímavý host, který je odborníkem v některé z jejich oblastí zájmu.

  • Facebook Social Icon
cirkev9.jpg
Pastorační konzultace

Chcete-li se obrátit přímo na pastory sboru, rádi si s vámi sjednají schůzku. Pomohou vám zorientovat se v otázkách víry, a bude-li to v jejich silách, i v obtížnějších životních situacích.