st 16. 10. | Životského 101/10

Základy křesťanství

Biblické vyučování základů křesťanské víry pro všechny, kteří se chtějí s křesťanstvím seznámit, kteří své znalosti chtějí prohloubit i pro ty kteří by byli rádi pokřtěni. Máte-li zájem, zaregistrujte se. Seznam témat najdete po kliknutí na registraci.
Zakázat přihlašování
Základy křesťanství

Čas a místo

16. 10. 2019 18:00 – 04. 12. 2019 18:00
Životského 101/10, Životského 101/10, 618 00 Brno-Židenice, Česko

O události

Vyučování bude probíhat každou středu v 18:00. Čas bude možné ještě přizpůsobit vzhledem ke všem zájemcům. Seznam témat je následující:

1. Evangelium Ježíše Krista - co je základní teze křesťanství a jak se z člověka stává křesťan?

2. Bible - co je obsahem Bible, její věrohodnost a proč ji číst.

3. Pokání a víra - co je to pokání a jak souvisí s vírou. Tématem je hřích a jak ho řešit.

4. Křest ve vodě - význam křtu vodou a co křest vyjadřuje.

5. Křest v Duchu Svatém a velké poslání - existuje i křest v Duchu Svatém. Co to je a proč ho potřebujeme.

6. Církev - Co je církev, proč je tolik církví a jaký je její význam pro náš život.

7. Následování Ježíše Krista - co znamená pro náš všední život, když se rozhodneme věřit Ježíši Kristu.

8. Zákon a milost - Bible obsahuje Starý a Nový zákon. Obojí je důležité, ale jak rozlišit co je pro nás závazné a co ne?

Zakázat přihlašování

Sdílení na sociálních sítích